154Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

KAYITLI ÜYELERİMİZ

seslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichatseslichat

Sesli Chat Siteleri ilk giriş

Sesli chat siteleri ne ilk defa giriş yapacak olan misafirlerimize kısaca sorunsuz olarak sohbet odalarına giriş yapmalarına yardımcı olması amacı ile bu makaleyi yazma gereğin hissettik.

 sesli chatgiriş yardımı içerikli makalemizde sizlere yazımsal ve videolu olarak seslichat sitesine giriş nasıl yapılır ve giriş  yapılamamasına sebep olan eksiklikleri belirteceğiz.

İlk olarak seslichat sitesine sağlıklı bir giriş yapmak için, Google üzerinden internet Explorer ile giriş yapmalısınız! Diğer chrome,mozilla vs gibi tarayıcılarda sorun yaşayabilirsiniz.Şimdi sırası ile sorunsuz bir şekilde sesli sohbet sitelerine giriş yapmayı şıklar halinde sıralayalım.

Yukarıda bahsettiğimiz üzere,giriş yapmak istediğimiz seslisohbet sitesini İnternet Explorer tarayıcımız ile açalım. 

sesli chat giriş ana sayfasına giriş yaptıkdan sonra karşımıza altda ki  resimde görüldüğü gibi login ( Giriş ) kısmından misafir giriş seçeneği altında,siteye giriş yapmak istediğimiz rumuzumuzu yazıyoruz ve giriş yap butonuna tıklayıp sistemin sohbet odalarına yönlendirmesini bekliyoruz. ilk defa giriş yaptıgınız için sizden mobil yani cep telefonlarından giriş yapıyorsanız uygulamayı indirmenize isteyecektir. Bilgisayarlardan giriş yapıyorsanızda sizden  iznin vernemizi istiyecektir bunları tamamladıgınızda siteye rahatlıkla  girebilirsiniz birdaha bunları yapmanıza gerek  olmayacaktir.Umarım faydalı olmuştur.

Yazar : 0
18 Mar Per 23:14
591 Görüntüleme


Gönder

POPÜLER YORUMLAR